Гроші

У Яремчі планують ремонт чотирьох доріг та з’їздів – усі тендери виграла одна фірма

Google+PinterestLinkedInTumblr

У Яремчі запланували поточні ремонти доріг і кількох вулицях. Усі роботи виконає одна фірма – ТОВ “Карпат-Буд”.

Усі чотири торги відбулися 9 жовтня. Зараз триває кваліфікація переможця, пише Репортер.

У Яремчі планують ремонт чотирьох доріг та з'їздів - всі тендери виграла одна фірма

Зокрема, поточний ремонт з’їзду на провулок Кам’янка в Яремчі, ТОВ “Карпат-Буд” виконає за 837 100 грн (на 52 671 грн менше від очікуваної вартості). Підприємство було єдиним учасником торгів.

Поточний ремонт площадки біля дитячого садка «Гірський струмочок» у Яремчі також виконає ТОВ “Карпат-Буд”, який 1 682 751 грн (що на 42 947 грн менше від очікуваної вартості). Цього разу підприємство теж було єдиним учасником торгів.

Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Страчених у Яремчі та ж фірма виконає за 1 824 526 грн (на 39 304 грн від очікуваної вартості). На цьому аукціоні конкурентом “Карпат-Буд” було ТОВ ПБС. Втім, пропозиція ціни за роботу від ПБС була на понад 20 тис грн більшою. Під час аукціону ставки обох фірм залишалися на початковій пропозиції.

Ще один аукціон – на поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Назарія Яремчука – завершився з тим самим результатом. ТОВ “Карпат-Буд” знову перемогла ПБС і погодилася відремонтувати покриття за 1 514 635 грн (на 39 237 грн менше від початкової ставки замовника). Торги теж пройшли без зниження вартості пропозиції.

Термін виконання усіх робіт – до 31 грудня 2024 року. Замовник – міське комунальне підприємство у місті Яремче.

Згідно з сайтом Youcontrol, ТОВ “Карпат-Буд” – підприємство, зареєстроване у 2016 році у Калуші. Керівником організації є Олег Яковина.

Згідно з порталом Dozorro, у 2023 році ТОВ “Карпат-Буд” виграло аукціони для 16 закупівель в Івано-Франківській та Львівській областях – не рахуючи згаданих чотирьох та ще двох, по яких зараз триває кваліфікація переможця. Зокрема, у березні 2023 року державне підприємство “Дороги Прикарпаття” замовило у ТОВ “Карпат-Буд” утримання автомобільних доріг місцевого значення за понад 22 млн грн.

Авторка: Ольга Романська

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.