Гроші

У Галичі планують збудувати житловий комплекс MAYETOK для переселенців

Google+PinterestLinkedInTumblr
У Галицькій територіальній громаді відбулася конференція за участю голови обласної військової адміністрації Світлани Онищук, народних депутатів України Олега Марусяка та Оксани Савчук, депутатів міської ради, благодійників та забудівників, під час якої презентували проєкт житлового комплексу для внутрішньо переміщених осіб MAYETOK.

Наразі за підтримки громади та благодійних фондів, таких як «Всеукраїнська Рада Церков та Благодійних Організацій», «Фундація Олександра Геращенка» та «Країна Спорту» уже розроблено проєкт та концепцію майбутнього житлового комплексу для переселенців, повідомила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук, пише Репортер.

для переселенців новини Прикарпаття

Зокрема, його планують реалізувати на місці колишньої лікарні. Облаштують соціальне житло для переселенців за кошти благодійників. Загальна вартість проєкту складатиме 4 мільйони 300 тисяч доларів США.

Читайте також: Мийте руки до і після. Як не стати жертвою ворожої пропаганди

для переселенців новини Прикарпаття

У комплексі запроєктовано одно-, дво- і трикімнатні квартири. Загальна кількість проєктованих квартир — 168, а їх площа — 7 193 м кв. У межах цокольних/підвальних поверхів буде приміщення цивільного захисту, а на 1-2 поверхах — мистецька школа та приміщення соціально-культурних й адміністративно-побутових потреб.

Читайте: У пам’ять про маму. Як лікарка з Бучі у Франківську рятує тих, хто «нікому не потрібен»

для переселенців новини Прикарпаття

У Галичі зареєстровано понад 3100 переміщених осіб, серед яких 910 дітей, 1585 жінок та 605 чоловіків. Вони проживають у приватних домогосподарствах, готельних комплексах і потребують власного житла та соціалізації.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.