Гроші

У Франківську представники малого бізнесу можуть отримати ваучер на 100 000 грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Представники мікробізнесу в Івано-Франківську можуть отримати ваучери на підтримку бізнесу від департаменту інвестиційної політики, проєктів міжнародних звʼязків, туризму і промоцій міста.

Всього 10 переможців можуть отримати ваучери на 100 000 грн. Про це в ефірі радіо “Західний полюс” розповів директор департаменту Ігор Попадюк та заступник міського голови Святослав Никорович, пише Репортер.

Зараз для франківців триваю бізнес-курси, які мотивуватимуть їх створювати свою справу. А ваучери мають допомогти розвинути вже наявни бізнес.

До малого бізнесу відноситься реклама, архітектура, мистецтво, мода, кіно, відео, фотографія, телебачення, радіо, музика, видавнича справа, програмне забезпечення тощо. Участь можуть брати фізичні та юридичні особи, – каже Ігор Попадюк.

До 30 травня комісія має визначити 10 переможців. Протягом червня вони отримають свої ваучери, а у липні-вересні реалізувати свої проєкти.

На проєкт треба подати заяву на участь у конкурсі (яку можна знайти на сайті департаменту), виписку з державного реєстру фізичних осіб-підприємців, опис проєкту та його кошторис. Документи треба занести фізично в управління інвестиційної діяльності на Промприладі або відправити на електронну адресу. На це є час до 7 травня.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.