Гроші

У Франківську працівники мережі «23 ресторани» перераховують одноденний заробіток на ЗСУ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Одноденний заробіток – на підсилення українських захисників. До ініціативи Save Ukraine Now, яка вже більше року опікується прикарпатськими підрозлідами на передовій, долучилися і франківські ресторатори.

Свою денну зарплату на допомогу військовим перерахували працівники мережі «23 ресторани». Кажуть – почали підтримувати волонтерські рухи ще з перших днів повномасштабного вторгнення росії: збирали кошти, ланч-бокси для харчування воїнів та активно донатили фондам, яким довіряють, йдеться у сюжеті Канал 402.

У їх числі й SUN – за минулий рік скерували туди понад 1 мільйон гривень. Тепер, порадившись із колективом, вирішили закумулювати гроші на добру справу й у такий спосіб.

Представники координаційного центру Save Ukraine Now кажуть, понад 80% надходжень сьогодні – це і є одноденні заробітки організацій та бізнесу.

Завдяки цим внескам  мають можливість закривати нагальні запити та потреби військових.

Зараз ми купуємо специфічні речі, як пульти, додаткові батареї чи інші підсилювачі для безпілотних літальних апаратів, – говорить представниця координаційного центру Save Ukraine Now Ярина Мельник. – Маємо кілька таких нетипових закупівель – це наземні дрони, специфічні вантажні дрони. І завдяки цим внескам ми можемо досить швидко на них реагувати.

Читайте також: Голоси війни. Анастасія Вовк пережила пекло у Маріуполі й оселилася у Франківську

Нині ініціативу із перерахунком одноденного заробітку на постійній основі підтримують 20 партнерів Save Ukraine Now. Йдеться не лише про великі компанії.

Загалом, ініціативу одноденного заробітку підтримують майже 3 000 працівників.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.