Гроші

У Франківську перевізники домоглися свого – проїзд в маршрутках таки буде по 6 грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
За новим тарифом проїзд у приватному громадському транспорті Івано-Франківська коштуватиме 6 грн за поїздку з 15 квітня.

За підвищення тарифу проголосували 11 членів виконкому, пише Курс.

Нагадаємо, перевізники пояснюють таку вартість проїзду значним підвищенням цін на пальне, запасні частини, автомобільні шини, витрат на заробітну плату та експлуатацію пасажирського транспорту.

«Люди виїжджають за кордон. Нині виходить так, що платних пасажирів – 30%, решта – пільговики. Компенсації у нас немає, – говорить Стахів. – Це зростання на гривню в місяць для одного пасажира обійдеться в місяць приблизно у 40 грн. Тому це зростання не таке вже й суттєве. Це єдиний можливий варіант, шоб втримати ті автобуси, які є. Комунальний транспорт все не з‘єднає. Мусить бути і приватний транспорт, щоб з’єднати комунальні маршрути».

Перевезення пільговиків буде з 10 до 16 без обмеження. В інший час – по три пільговики. Також безкоштовний проїзд матимуть учні шкіл, учасники АТО та бойових дій, пенсіонери за віком, люди з інвалідністю 3 групи.

Нагадаємо, у Франківську почав курсувати новий комунальний маршрут Крихівці – АС2 та новий комунальний маршрут “Крихівці-Пасічна”. 

З 1 квітня, згідно рішення виконавчого комітету, вартість проїзду у тролейбусах Івано-Франківська збільшилась до 4.00 грн. Для студентів вартість проїзду тепер становить 2.00 грн.

В КП “Електроавтотранс” кажуть, тариф на проїзд у місьму електротранспорті був незмінним з 2015 року.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.