Гроші Люди

У Франківську на розширення кладовища витратять понад чотири мільйони гривень

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Івано-Франківську щорічно виникає проблема із кількістю вільної площі на території міського кладовища у селі Чукалівка.

Нещодавно Івано-Франківський міськвиконком вніс на розгляд сесії проект рішення про «Про надання дозволу на викуп земельних ділянок для суспільних потреб», пише Типовий Франківськ.

До теми: Дім у секторі 139-а. Як і де у Франківську ховають безхатьків (ФОТО)

Згідно з ним місто планує купити три земельні ділянки на території села Драгомирчани, розміром 1,87 га кожна. На них витратять більше 4,2 мільйонів гривень.

Журналістка Типового Франківська дізналась, на скільки часу вистачить території, яка є у наявності, та яку планують придбати.

Директор комунального підприємства «Міська ритуальна служба» Андрій Хруник зазначає, щорічно на поховання, дороги та проїзди цвинтар витрачає близько 1,2 га землі.

«Ще минулого року ми підготували територію, площею приблизно 1,2 га, на якій почемо робити поховання уже через тиждень. Її повинно вистачити до початку 2020 року. Тож наразі цвинтар забезпечений територією приблизно на рік. Цьогоріч підготуємо ще одну таку ж ділянку, яка забезпечить місця для поховання до кінця 2020 – початку 2021 року. Критичної ситуації немає», – коментує Андрій Хруник.

Відтак наголошує, якщо місту вдасться купити три ділянки, їх повинно було б вистачити ще на п’ять років. Разом із наявними ділянками цвинтар буде забезпечений місцями для поховань ще на 6-7 років. Втім, каже, варто враховувати, що йдеться про рівень смертності станом на сьогодні. А отже, точно прорахувати не можливо.

«Також Кабінет Міністрів України опікується питанням виділення кладовищу території лісів Рибненського лісгоспу. Мова йде про приблизно 13 га землі. Якщо вдасться їх отримати, на цвинарі можна буде проводити поховання ще на 10 років довше», – додає очільник «Міської ритуальної служби».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.