Гроші

У Франківську на аукціон виставили будинок на Дністровській

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Департамент комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради виставив на продаж будівлю на Дністровській, 26 площею 933,6 кв. м.

Будинок виставили на аукціон зі стартовою ціною 11 279 061 грн. Аукціон має відбутися 6 серпня. Якщо аукціон не відбудеться, приміщення повторно виставлять на торги, знизивши стартову ціну на 50%, тобто з початковою ціною – 5 639 530,5 грн, пише Курс.

До приватизації пропонуються приміщення першого поверху площею 17,5 кв. м, другого поверху – 502,2 кв. м, третього поверху – 308,6 кв. м та приміщення четвертого поверху – 105,3 кв. м.

Частина приміщень на другому поверсі площею 50,9 кв. м перебуває в оренді громадського центру «Ділові ініціативи» до 31 жовтня 2021 року з місячним розміром орендної плати 0,25 грн. За умовами аукціону новий власник приміщення зберігає договір оренди з ГЦ «Ділові ініціативи» до його завершення.

Щодо частини об’єкта приватизації площею 83,0 кв. м ведеться претензійно-позовна робота з колишнім орендарем – ГО «Центр муніципального та регіонального розвитку – Ресурсний центр» з метою звільнення приміщень у зв’язку з припиненням договору оренди (договір оренди припинено 31.03.2021).

Також, як писав КУРС, міська рада через суд намагається виселити Спільне українсько-канадське підприємство «МБЕРІФ-БІЗНЕС-ЦЕНТР», яке використовує 502,1 кв. м.

Будинок на Дністровській, 26 розміщений на земельній ділянці комунальної форми власності площею 0,3671 га, яка перебуває в оренді ПП «ЛК-Капітал». Цільове призначення землі – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Нагадаємо, ПП «ЛК-Капітал» придбало недобудовану лазню на вулиці Стефаника, 31 за 6,3 млн грн (плюс 1,26 млн грн ПДВ).

Співвласниками «ЛК-Капітал» є Ганна Костюк, зареєстрована у м. Яремче, та Юрій Лутчак з Угорників Тисменицького району. Костюк та Лутчак також є співвласниками ТОВ «Фінансова компанія «Європошта».

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні