Гроші Світ

У Франківську на 12 проектів громади з бюджету витратять 532 тисячі гривень

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У понеділок, 1 серпня, в Івано-Франківську зустрілися переможці “Бюджету участі“. Це – програма, яка розрахована на ініціативні групи мешканців. Люди подавали ідеї, які фінансуватиме міськрада. Як писав “Репортер“, обрали 12 проектів, на які витратять 532 тисячі гривень з міського бюджету.

облрада, ОДА, МВК, Франківськ

До теми: Люди ділять бюджет. Франківці отримали можливість втілити у життя свої невеликі мрії

На зустрічі начальник патронатної служби міськради Вікторія Дротянко повідомила, які структури опікуватимуться проектами.

За її словами, департамент житлової, комунальної політики та благоустрою реалізовуватиме сім ідей. Серед них – проект Віталія Мерінова “Облаштування зони відпочинку, Івана Свистуна “Облаштування прибудинкової території”, Людмили Бургай “Комфорт і затишок для мешканців”, Олени Турусової “Спортивно- ігровий майданчик для дітей підліткового віку”, Сергія Адамовича “Встановлення майданчика з тренажерами для занять на відкритому повітрі”, Андрія Грицака “Облаштування загальноміського тринажерного майданчику” та Олександри Охріменко “Встановлення віконних решіток”.

Керівник департаменту Михайло Смушак запевнив, що вже деякі ідеї на стадії реалізації. Додав, що ніяких проблем не буде і проекти реалізують до кінця цього року.

Департамент освіти відповідатиме за три ініціативи – Зоряни Світної “Встановлення огорожі”, Ігоря Возного “Облаштування майданчика” та Петра Славенюка “Реконструкція класних приміщень”.

За проект Сергія Караванця “Урбаністичний мюзикл “Король Галіції” візьметься управління фінансів. А ініціативу Андрія Цікала “Облаштування творчої майстерні для занять з неповносправними особами Спільноти “Віра і Світло” реалізує управління капітального будівництва.

Всі проекти мають реалізувати до кінця цього року.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні