Гроші

У Франківську мешканці дев’яти будинків готуються отримати по 50 тис грн на індивідуальне опалення

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківську мешканці дев’яти будинків уже можуть звертатися за допомогою від міста у 50 тис грн для переходу на індивідуальне опалення. Вони уже отримали технічні умови на відключення від котельні.

Всього в ЦНАП надійшло 266 звернень щодо переходу. Про це повідомив у понеділок, 15 травня, на брифінгу заступник міського голови Руслан Гайда, пише Репортер.

Йдеться про такі будинки:

 • С. Бандери, 62
 • С. Бандери, 69
 • Гвардійська, 7
 • Дж. Дудаєва, 1
 • Є. Коновальця, 207
 • Національної Гвардії, 16
 • Національної Гвардії, 18
 • Національної Гвардії, 20
 • Сорохтея, 16а

Нагадаємо, таку допомогу можуть отримати мешканці 38 будинків, яких колись обслуговувала “Станіславська енергетична компанія”.

Для отримання допомоги треба:

 1. Провести збори і визначити відповідального, хто представлятиме інтереси мешканців будинку чи ОСББ;
 2. Замовити і отримати технічні умови на від’єднання від централізованого опалення у “Івано-Франківськтеплокомуненерго”;
 3. Замовити і отримати технічні умови на реконструкцію газопостачання об’єкта або на тимчасове приєднання до електричних мереж в електроустановах, гідравлічний розрахунок газових мереж будинку і проєкт на заміну будинкових газових мереж та облаштування індивідуального опалення;Заявник, уповноважений від сім
 4. Уповноважена особа подає у ЦНАП копії вищезгаданих документів;
 5. заявник, уповноважений від сім’ї, подає у ЦНАП заяву і копії паспорта, картки платника податків, документів, що підтверджують право власності на квартиру, реквізити рахунку, відкритого в банку.

Читайте: Компенсація за тепло. У Франківську виділять 100 млн доларів на індивідуальне опалення

Неодноразово вже було: мешканці отримували дозвіл на встановлення індивідуального опалення й одразу відрізали теплоносій, – каже Руслан Гайда. – А процес встановлення тривав понад рік. Були у нас випадки, коли люди не встигали поставити індивідуальне опалення. Тому ми пропонуємо людям відрізати централізоване опалення в процесі виконання робіт.

Переходити мешканці можуть на газове або електричне опалення.

Крім того, до виконкому звернулося семеро франківців пільгових категорій на отримання допомоги у 10 тис грн на перехід на індивідуальне опалення. Виконком прийняв п’ять позитивних рішень. Ще вісім рішень ухвалили щодо компенсації у 13 тис грн за придбання газового котла. Всього мешканці подали 26 таких звернень.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.