Гроші

У Франківську 75% ліфтів вичерпали термін паспортної експлуатації

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У будинках, що перебувають в управлінні КП “Теплий дім” встановлено 418 ліфтів. З них 260 віком 30 років і більше, а 53 – 40 і більше років. Найстаріші ліфти – 1974 року випуску.

Обслуговують ці механізми чотири спеціалізовані організації, пише «Репортер» з посиланням на пресслужбу «Теплого дому».

З 2013 року силами управителя встановлено чи замінено шість нових ліфтів, переважно виробництва ОТІС. Вартість одного нового ліфта складає від 500 тис. грн. Роботи виконувались за кошт міського бюджету.

Продовження експлуатації ліфтів після досягнення 30-річного віку проводиться за результатами експертного обстеження. Термін подальшої експлуатації ліфта після експертного обстеження знаходиться в межах від 1 року до 4 років.

Читайте також: У Франківську на Каскаді впала кабіна ліфту з двома людьми

У 2019 р. проведено 224 експертних обстежень ліфтів, що становить 52,5 % від загальної кількості та 69 технічних оглядів, що становить 16,2 % від загальної кількості ліфтів. Обстеження виконувало Державне підприємство «Карпатський експертно технічний центр».

За підсумками обстежень у 2019 році на замовлення управителя проведено роботи у 293 ліфтах, що становить 69% від загальної кількості.

Цього року продовжуються як планові, так і позапланові ремонтні роботи ліфтового господарства. Коштів на заміну старих ліфтів наразі не виділялося.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.