Гроші

Туристичний збір на Прикарпатті вже складає 87% від річних надходжень за 2021рік

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Понад 9 мільйонів гривень за пів року. Туристичний збір на Прикарпатті вже складає 87% від річних надходжень за 2021 рік.

Втім, левова частка цих коштів надійшла до бюджету ще до повномасштабного вторгнення росії. Адже взимку Карпати прийняли велику кількість туристів. А от зараз у туристичній галузі відносне затишшя, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Відпочинок під час війни – питання дискусійне. Дехто каже: у час, коли на значній території держави щодня ведуться бойові дії, дозволяти собі відпустку не варто. Втім, є і прихильники того, що перезавантажитися бодай на декілька днів потрібно, щоб мати змогу далі ефективно працювати заради перемоги.

Нині локальний туристичний бізнес всіма силами старається втриматися на плаву. Ті, хто бажають відпочити на Прикарпатті, можуть зробити це навіть дешевше, ніж торік. Адже власники закладів подекуди знижують ціни.

Вони зараз подекуди на рівні мінімального заробітку чи навіть взагалі без заробітку, – говорить начальник відділу туризму ОДА Віталій Передерко. – Заклади розміщення для того, аби не втрачати хоч якісь обігові кошти, зменшують вартість проживання.

Найбільші надходження туристичного збору наразі зафіксовані у Поляницькій, Яремчанській та Івано-Франківській громадах.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні