Гроші

“Торговий сервіс” боргує місту за оренду центрального продуктового ринку

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Івано-Франківську заборгованість за оренду комунального майна становить приблизно 5 млн гривень. Найбільший боржник – це ТОВ «Торговий сервіс», в оренді якого перебуває центральний продуктовий ринок.

Про це розповіла головний спеціаліст відділу землеустрою управління земельних відносин Департаменту комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради Тетяна Капусняк на оперативній нараді, пише Курс.

«Найбільший боржник – це ТОВ «Торговий сервіс». Направлена претензія щодо сплати, він сплатив лише 13 тисяч гривень. Понад 500 тисяч гривень в нього орендна плата», – розповіла Капусняк.

Тетяна Капусняк не назвала точної суми податкового боргу «Торгового сервісу» на сьогодні, але, за даними системи Youcontrol, податковий борг компанії станом на 1 жовтня складав 1 561 780 грн. Борг безпереревно зростає з листопада минулого року, відколи центральний ринок контролюють представники фірми «Марксмен Компані».

Інша заборгованість із загальної суми 5 млн грн – це заборгованість за припиненими договорами оренди і нарахована неустойка.

Загалом Департамент комунальних ресурсів направив претензій за неналежне виконання договорів оренди на понад 1 млн грн. У виконавчій службі перебувають документи на 141 тисячу гривень.

Також документи на 110 тисяч гривень скеровані у Департамент правової політики міськвиконкому для подачі позовів до суду для стягнення у примусовому порядку.

За 9 місяців орендарі справно сплатили орендну плату на 11 мільйонів гривень.

Нагадаємо, 25 жовтня 2019 року представники ТОВ «Торговий сервіс» заявили про спробу рейдерського захоплення. Засновником з 24 жовтня замість Ігоря Халаменди стала Тамара Вікторівна Казанцева, а фірму перереєстрували у Дніпрі. Новим керівником ТОВ “Торговий сервіс” став Туяхов Олександр Леонідович. За даними реєстрів, Туяхов та Казанцева зареєстровані в Андріївці Волноваського району Донецької області.

Ігор Халаменда заявив, що відбулося силове захоплення фірми.

«Нові власники» ринку, втім, стверджували, що придбали компанію «Торговий сервіс» в Ігоря Халаменди і не розуміють претензій попереднього власника.

Ігор Халаменда 13 листопада юридично повернув собі ТОВ «Торговий сервіс». Міністерство юстиції скасувало записи в Єдиному державному реєстрі, за якими директором фірми став Олександр Туяхов, а власницею Тамара Казанцева. Мін’юст також анулював доступ до реєстру реєстраторці Шиловій, яка переоформила фірму на Казанцеву.

16 листопада Ігор Халаменда намагався увійти в офіс своєї фірми. Однак офіс заблокували невідомі. Поліція не втручалася. Того дня конфлікт на центральному продуктовому ринку завершився тимчасовим компромісом, який запропонувала поліція.

Вдруге Халаменда намагався зайти на ринок 24 червня минулого року. Зараз ринок контролюють люди, які називають себе представниками компанії «Марксмен Компані», яка начебто орендує ринок у «Торгового сервісу». Халаменда стверджує, що всі документи на оренду ринку, які є у «Марксмен Компані», підроблені.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.