Гроші

«Теплий дім» готовий заплатити колекторам мільйон гривень, щоб стягнути з франківців борги

Google+PinterestLinkedInTumblr
Комунальне підприємство «Теплий дім» (донедавна «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія») оголосило тендер на послуги агентств зі стягнення заборгованості за послуги з управління багатоквартирними будинками.

Прогнозована сума стягненої заборгованості по боржниках становить 4 млн грн, пише «Репортер» з посиланням на «Курс».

Очікувана вартість закупівлі послуг – 1,05 млн грн. Тобто підприємство готове віддати колекторам 25% від стягнених боргів. Тендер виграє фірма, яка запропонує меншу ціну.

Як йдеться, у тендерній документації, у підприємства приблизно 4 700 боржників, кожен з яких боргує «Теплому дому» більше, як три місяці. Це виключно фізичні особи. Середня сума боргу – 1065,31 грн.

Відповідно до проекту договору, «Теплий дім» надаватиме колекторському агентству до 10 числа кожного місяця інформацію про боржників, в тому числі дані про зміни суми боргу (оплата, списання, перерахунок та інше).

Зі свого боку колектори повинні «заохочувати» франківців виплатити борг через SMS та IVM (Interactive Voice Messaging) – систему автоматичного здійснення дзвінків. А також можуть надсилати боржникам листи, телеграми, претензії і навіть позовні заяви та особисто з ними зустрічатися.

«Теплий дім» приймає тендерні пропозиції до 20 лютого, аукціон відбудеться 21 лютого.

Послуги колекторське агентство надаватиме з березня до кінця 2020 року.

Нагадаємо, наприкінці грудня міська рада прийняла рішення перейменувати комунальне підприємство «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія» на комунальне підприємство «Теплий дім».

Також ми повідомляли, що міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків поставив завдання КП «Теплий дім» заробляти на себе.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.