Гроші

Субсидії та платежі через Укрпошту: можна отримати, можна заощадити

Google+PinterestLinkedInTumblr
Коментуючи доставку монетизованих субсидій у минулому опалювальному сезоні, Укрпошта заявляла, що бере участь у пілотному проекті. Втім, цьогоріч листоноші також приноситимуть субсидії готівкою пенсіонерам додому.

Як зекономити на платіжках та кому продовжить Укрпошта доставляти монетизовані субсидії, розповідає Михайло Рудий, директор Івано-Франківської дирекції АТ Укрпошта.

Пане Михайле, у роботі поштовиків з доставки субсидій є якісь зміни?

Ні, щодо участі Укрпошти в доставці монетизованих субсидій змін не відбулося. Ми так само продовжуємо доставляти грошову допомогу на оплату комунальних послуг.

Субсидіанти, які отримували її раніше через Укрпошту, і ті, хто планує скористатися субсидією на опалювальний період вперше, можуть отримувати готівку через листонош – за адресою, вказаною при зверненні за субсидією.

Адже для багатьох мешканців малих або відділених населених пунктів навіть дістатися до банку часто проблематично, крім того, не у всіх є банківський рахунок. Укрпошта може доставляти кошти таким субсидіантам просто додому.

Пенсіонери, яких обслуговує Укрпошта, також продовжать отримувати «на руки» монетизовані субсидії.

Як компанія, що обслуговує майже 4 млн пенсіонерів, у нашій області їх – 141 тисяч, про труднощі з отриманням коштів (банк далеко, дорога туди-назад коштує грошей) знаємо з перших вуст. Зі свого боку створюємо можливість для наших клієнтів хоч трохи заощадити.

Яким чином?

З  жовтня у поштових відділеннях міста Івано-Франківська вводимо «Щасливі години для платежів», які дають можливість нинішнім та потенційним клієнтам заощадити на комісії. Це особливо актуально в опалювальний період, коли бюджетне навантаження по платіжках часто стає критичним для більшості населення.

Вже з 1 жовтня, клієнти, які приходитимуть у поштові відділення  зранку і до 15:00, сплачуватимуть комісію – 4.50 грн за  квитанцію, а ввечері – вдвічі більше.

Враховуючи, що, як правило, сплачується декілька квитанцій за місяць, загальна економія буде дуже суттєвою! «Щасливі години для платежів» поширюються і на рахунки за комунальні послуги, і за телефонний зв’язок/телебачення/інтернет, і за будь-які інші регулярні платежі. Користуватися такою можливістю можна кожного дня. Думаю, для пенсіонерів, нагода зекономити не буде зайвою.

Зауважу, що сплачувати в Укрпошті такі послуги, як навчання, харчування у садочках, гуртки, штрафи, бюджетні платежі – набагато дешевше, ніж у банках.

Це буде лише у Франківську?

Акція вже пілотувалася у міських відділеннях Харкова та Миколаєва, в результаті у другій половині дня, після 15:00, в поштових відділеннях зникли черги, обслуговування відправників посилок стало більш комфортним та якісним.

Наразі можливість користуватися «Щасливими годинами для платежів» матимуть мешканці Івано-Франківська, згодом – інших населених пунктів.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.