Гроші

Статутний капітал франківського «Полігону» збільшили до 30 мільйонів гривень

Google+PinterestLinkedInTumblr
У середу, 9 жовтня, депутати Івано-Франківської міської ради зібралися на позачергову сесію.

Зокрема розглянули питання «Про збільшення статутного капіталу та затвердження нової редакції статуту комунального підприємства «Полігон ТПВ».

Згідно проєкту рішення статутний капітал підприємства збільшили та встановити в розмірі 30 мільйонів гривень, пише Галка.

Основними напрямками діяльності підприємства є захоронення твердих побутових відходів та експлуатація полігону, а також відлов, стерилізація та тимчасове утримання безпритульних тварин.

Читайте: Керівник КП «Полігон» Юрій Мороз потрапив у рубрику «людина тижня»

Нагадаємо, КП «Полігон ТПВ» уклав договори із 15 підприємствами, які б мали сортувати та переробляти ТПВ. Але насправді сміття з 2015 сортують роми, що живуть на сміттєзвалищі, – і то без будь-яких договорів. Відтак керівника «Полігону» Юрія Мороза підозрюють у  зловживанні службовим становищем. Слідчі вважають, що він «отримував надприбутки, виводячи грошові кошти до неконтрольованого тіньового сектору економіки».

Водночас в офіційному фінансовому звіти КП «Полігон» зазначається, що торік на продажі вторсировини підприємство заробило 538800 грн. Там же зазначається, що «по результату діяльності КП «Полігон ТПВ» за 2018 рік отримало збиток в сумі 2 973 600 грн».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.