Гроші

Стартує повернення коштів за пробне ЗНО

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У середу, 1 липня. розпочинають повернення коштів за пробне ЗНО. Їх будуть повертати не батькам, а саме зареєстрованим учасникам на платіжні карти «Приватбанку».

З 1 липня починають повертати кошти учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання, сплачені раніше за участь в тестуванні. Про це повідомила пресслужба Міністерства освіти і науки, пише Репортер.

«Кошти будуть повертати саме тій особі, яка була зареєстрована для участі в пробному ЗНО. Ні мамі, ні татові, а саме тим учасникам і учасницям, які були зареєстровані на тестування», – відзначили в міністерстві.

Для того щоб отримати кошти, необхідно мати будь-яку картку в «ПриватБанку», яка оформлена саме на учасника пробного ЗНО. Зазначений фінансовий телефон повинен збігатися з телефоном, вказаним при реєстрації на пробне ЗНО як основний.

Ті учасники, які мають картку «Приватбанку», отримають смс-повідомлення від банку про зарахування коштів.

Якщо немає карти «ПриватБанку», необхідно звернутися в будь-яке відділення банку і безкоштовно оформити карту. З собою потрібно мати паспорт або електронну ID-карту.

Якщо ж учасник вже є клієнтом банку, можна відкрити віртуальну карту в «Приват24».

Неповнолітні учасники пробного ЗНО також можуть оформити карту “ПриватБанку”. У міністерстві відзначили, що картку потрібно оформити якомога швидше.

«Однак якщо зараз немає можливості потрапити в банк, є час до кінця листопада – програма повернення коштів буде діяти до 1 грудня 2020 року», – повідомили в МОН.

Якщо під час реєстрації на пробне ЗНО вказано не телефон, а один з батьків або якщо за цей час номер телефону змінився, необхідно зайти в сервіс визначення результатів на сайті УЦОЯО та змінити основний номер телефону на той, що прив’язаний до карти.

Також в МОН зазначили, що докладна інструкція щодо повернення коштів за пробне ЗНО розміщена на сайті «ПриватБанку».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.