Гроші

Скільки прикарпатські медики отримали грошей за лікування хворих на COVID-19

Google+PinterestLinkedInTumblr
Івано-Франківська область отримала 278 мільйонів гривень за надання медичної допомоги пацієнтам з COVID-19 та підозрою на ньогo.

Про це повідомили під час онлайн-брифінгу Національної служби здоров’я України, пише Суспільне.

Прикарпаття є лідером щодо отриманих від НСЗУ грошей за лікування хворих на коронавірусну інфекцію.

«Звісно ж, це обумовлено тим, що саме Західна Україна має найбільше хворих на коронавірус і з підозрою на нього. Деякі лікарні прагнули отримати додаткові гроші за контрактами з COVID, але пацієнтів вони не хочуть брати, – повідомила директорка Західного міжрегіонального департаменту НСЗУ Мар’яна Возниця. – В Україні понад 500 лікарень отримали фінансування НСЗУ на відкладених умовах. Із них – 169 закладів Західного регіону, які до першого жовтня цього року мали виконати ці відкладені вимоги. Вони зобов’язалися протягом шести місяців забезпечити заклад необхідним медобладнанням і кваліфікованими фахівцями. Якщо ці заклади до 30 вересня не виконають ці вимоги, вони не отримають виплати. Для НСЗУ критично важливо, аби до цього терміну ці вимоги виконали центри екстреної медичної допомоги».

Також 14 лікарень Івано-Франківщини, які надають медичну допомогу при гострому мозковому інсульті, отримали фінансування на загальну суму – 21, 7 мільйона гривень.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.