Гроші

СІЗО у Франківську продадуть з аукціону: міністр Малюська презентував розпродаж

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Міністерстві юстиції України оголосили про початок великого розпродажу нерухомого майна пенітенціарної системи.

У першу чергу, йдеться про установи виконання покарань – СІЗО та виправні центри, пише Репортер з посиланням на матеріал від Радіо. Свобода.

Малюська

На фото: міністр Денис Малюська під час презентації

Першими продаватимуть ті установи, де в’язнів немає. Адже велика частина українських в’язниць перебуває у замороженому стані. Частину виручених грошей перерахують до державного бюджету. Інша частина залишиться в міністерстві й буде витрачена на розбудову нової в’язничної інфраструктури.

Поступово великий розпродаж перетвориться на велике будівництво, каже міністр юстиції Денис Малюська. Йдеться про будівництво нових слідчих ізоляторів (СІЗО).

В Україні є 20 слідчих ізоляторів, котрі розташовані в центрах міст. Зокрема – у Києві, Одесі, Львові, Івано-Франківську. Це застарілі будівлі, зведені у позаминулому сторіччі, котрі не відповідають сучасним вимогам та стандартам. Крім того, нам немає сенсу утримувати такі установи в центральній частині міст. Для наших потреб вистачить і промзони, – каже Малюська.

За словами міністра, СІЗО будуть виставлені на продаж в останню чергу – після того, коли їхні двійники за межами міст будуть повністю збудовані та готові до заселення. Цей процес розраховний на 10 років.

Більше читайте у матеріалі Радіо.Свобода “В Україні стартував великий розпродаж в’язниць. Що це означає?”

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.