Гроші

Приватбанк заплатив хакерам півмільйона

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У 2017 році Приватбанк виплатив 512 тисяч гривень винагороди найактивнішим «хакерам» його електронних сервісів, які допомагають усунути потенційні вразливості електронних систем.

Як повідомили в банку, за минулий рік премії отримали 127 «білих» хакерів, а з початку березня Приватбанк відкрив для багхантерів спеціальний сайт, на якому зареєструватися в програмі та отримувати гроші стало ще простіше, пише “Репортер”.

«Минулого року більшість сигналів наших багхантерів стосувалися не банківських комплексів, а маркетплейсу «ПриватМаркет», серед них – потенційні можливості підміни продавцями товарів цін під час оформлення покупки, своєчасно усунені баги з несанкціонованого редагування сторінки магазину-продавця, – говорить керівник напрямку інформаційної безпеки В’ячеслав Нехороших. – Серед найпопулярніших банківських сервісів, таких, як Приват24, зараз знайти вразливості все складніше, але ми готові й надалі платити реальні гроші за кожне підтверджене повідомлення».

Читайте Крім Франківщини хакери атакували енергосистеми Буковини та Київщини

Ще у 2012 році Приватбанк став першою у світі банківською установою, що виплачує премії за пошук уразливостей своїх інтернет-систем. У програмі BugBounty беруть участь веб-ресурси в доменах *.privatbank.ua, *.pb.ua, privat24.ua, мобільні додатки ПриватБанку. Повідомити про потенційну вразливість сервісів банку та в разі її підтвердження отримати винагороду до 1 000 USD можна на сайті .

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.