Гроші

Прикарпаття отримає субвенцію на зарплати вчителям

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Понад 51 млн грн видатків освітньої субвенції буде перерозподілено між місцевими бюджетами, щоб не допустити виникнення заборгованості із заробітної плати педагогам.
Відповідне рішення Уряд ухвалив у середу, 9 грудня, йдеться на сайті ІФ ОДА, інформує Репортер. Прикарпаття

“Перерозподіл дасть змогу уникнути виникнення заборгованості з виплати заробітної плати педагогам закладів загальної середньої освіти окремих адміністративно-територіальних одиниць Вінницької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Одеської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської областей”, – йдеться у повідомленні.

Згідно з рішенням, буде перерозподілено 51 млн 629,8 тис грн видатків освітньої субвенції між місцевими бюджетами в межах видатків відповідного регіону, а також розподілено резерв освітньої субвенції в сумі 4 млн 679,8 тис грн.

Крім того, перерозподіл обсягу освітньої субвенції за рахунок резерву здійснюється через виявлені неточності у даних, які виникли при поданні статистичної звітності та вплинули на формульний розрахунок обсягів освітньої субвенції.

Нагадаємо, в проект Держбюджету-2021 закладено підвищення рівня оплати праці для освітян у наступному році. Зокрема, на 20% заплановано збільшення посадових окладів (ставок заробітної плати) з 1 січня 2021 року.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні