Гроші

Прикарпатським медикам виплатять заборгованість по зарплаті до кінця року

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
З державного бюджету виділили кошти на погашення заборгованості по виплаті зарплатні прикарпатським медикам.

Про це на сесії обласної ради повідомив голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Манолій Піцуряк, пише “Репортер” з посиланням на Місто.

“На Новий рік медики будуть із зарплатнею. Вітаю”, – сказав він депутатам.

Депутати таку заяву зустріли оплесками, натомість у залі пролунало чимало критики. Багато-хто не захотів підтримати рішення про визнання роботу уряду по виплаті заробітної плати працівникам бюджетних установ області задовільною. Адже, як зазначили обласні обранці, не відомо, чи є вся сума на погашення заборгованості освітянам області.

В районах маємо величезний відтік кадрів: за кордон тікають медики і освітяни. Лише в одному Косівському районі заборгованість перед медиками складає 9 мільйонів. Де гарантія, що така ганебна ситуація не повториться наступного року, – зазначив депутат обласної ради Олег Атаманюк.

Його думку підтримав й свободівець Михайло Королик:

Ганебно з року в рік спостерігати, що немає грошей освітянам і медикам. Виконавча гілка влади має зробити все, щоб наступного року цього не повторилося, тому зараз визнавати роботу Кабміну задовільною – не правильно.

Як зазначив, голова обласної ради Олександр Сич, Кабмін навмисне створював напругу в суспільстві, адже до останнього тримав кошти на виплату зарплатні, які в бюджеті держави були.

Кабмін працював погано і це треба визнати, – сказав Сич.

Натомість голова обласної адміністрації Олег Гончарук вибачився перед прикарпатськими медиками за затримку заробітної плати й похвалив місцеві органи виконавчої влади, які, як зазначив, спрацювали на відмінно.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.