Гроші

Прикарпатські депутати просять не піднімати тарифи на електроенергію для підприємців

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Депутати Івано-франківськох облради просять уряд не допустити підвищення тарифів на електроенергію для промислових споживачів, комунальних підприємств, організацій, бізнесу.

У зверненні зазначається, що впродовж останніх чотирьох років тарифи на світло значно зросли. Нині українські бізнесмени платять за електроенергію не менше, ніж бізнесмени в розвинутих європейських країнах. При цьому, якість постачання електрики в рази гірша.

“Навіть чинна ціна електроенергії не створює можливості для українського малого і середнього бізнесу вести конкурентну боротьбу, інвестуючи у розвиток підприємств та створюючи нові робочі місця, – вважають депутати. – Більше того, зростання вартості електроенергії в кінцевому рахунку буде оплачуватись населенням у вигляді зростанням цін на продукти, товари та комунальні послуги, що спричинить інфляцію та ще потужнішу соціальну напругу”.

Відтак, прикарпатські обрнці просять Порошенка та Гройсмана “не допустити чергового зростання ціни електроенергії для промислових споживачів”, а також “переглянути умови формування ціни електроенергії, що виробляється підприємствами теплової генерації та атомної енергетики.

Також депутати вимагають забезпечити безперебійне електропостачення та провести коригування тарифів. “За” рішення вцілому проголосувало 40 депутатів.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.