Гроші

Працівникам франківської інфекційної лікарні боргують зарплату за 3 місяці

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Працівникам Івано-Франківської обласної інфекційної лікарні вже третій місяць в повному обсязі не виплачують зарплату.

Загальний борг перед ними – близько шести мільйонів гривень, пише Репортер з посиланням на канал 402.

Працівникам франківської інфекційної лікарні боргують зарплату за 3 місяці

Розв’язати питання, кажуть, намагаються вже не перший місяць. Листи та запити писали до НСЗУ, адміністрації закладу та навіть Держпраці. Та ситуація за весь час не змінилась. Тож зараз вийшли на протест під стіни лікарні.

За серпень отримали молодший персонал, а середньому персоналу, медсестрам і лікарям не було оплачено, – каже медсестра Марія Процишин. – А за вересень і жовтень уже не заплатили і молодшому персоналу.

Медикам і персоналу виплачують від 1000 до 3000 грн. Цих коштів, каже медсестра Наталія Баран, не вистачає практично ні на що.

Тим часом генеральний директор лікарні Микола Стовбан, кошти заклад отримує з НСЗУ. Проблеми із зарплатами розпочалися у серпні, тож у вересні лікарня підписала пакет зі службою. Тож НСЗУ має виділити на це кошти.

Станом на сьогодні у нас є п’ять пакетів. Враховуючи стан у державі, виплачують по них мінімально, – каже Микола Стовбан. – На сьогодні практично з кожного пакету нам не дофінансовують по 500 тис грн або й більше.

Заборговану зарплату людям мають виплатити до кінця листопада. Якщо цього не станеться, працівники планують йти до суду.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.