Війна Гроші

Понад 50% грошей з Фонду боротьби з COVID-19 уряд виділив на ремонт доріг

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Фонд був створений для фінансування додаткових видатків на охорону здоров’я та соціальних видатків, безпосередньо пов’язаних з епідемією COVID-19.

Від початку у Фонд закладалося 64,7 млрд грн. З урахуваннями змін, ухваленими законами України та рішеннями Уряду обсяг фонду склав 66 млрд гривень, пише Репортер з посиланням на Наші Гроші.

З цього фонду 16 млрд грн виділено для системи охорони здоров’я, зокрема для забезпечення медиків засобами індивідуального захисту, для виплати їм підвищеної заробітної плати, закупівлі для лікарень необхідного обладнання, у тому числі апаратів штучного дихання, а також для будівництва, реконструкції та ремонту приймальних відділень опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах.

Для фінансування фонду з безробіття виділили близько 7 млрд, з яких 2,7 млрд – на допомогу з часткового безробіття.

Окрім того, 35 млрд піде на реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг.

Ще 1,2 млрд виділено Мінсоцполітики для фізичних осіб підприємців, які не можуть працювати через карантинні обмеження і мають дітей віком до 10 років. Також 2,5 млрд спрямовано на доплати військовослужбовцям, поліцейським та відповідним категоріям, які забезпечують життєдіяльність населення.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.