Гроші

Половину зарплати українці витрачають на їжу – статистика

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Половина доходів українців йде на харчування, а понад 14% заробітку витрачається на оплату послуг.

Про це свідчить  дослідження Державної служби статистики у першому кварталі 2019 року. Ще 31,1% витрат українських родин припадає на непродовольчі товари, пише УП.

У середньому витрати українців за місяць становлять 8 тисяч 36 гривень.

З цієї суми на продукти харчування та безалкогольні напої люди витрачають майже 3,6 тисячі гривень, ще близько 180 гривень йде на алкоголь та тютюнові вироби, близько півтисячі гривень – на одяг та взуття.

 

Витрати українців на комунальні послуги становлять у середньому близько 1,9 тисячі гривень, на охорону здоров’я близько 400 гривень, а на транспорт – 362 гривні.

Мінімальна зарплата в Україні за три роки зросла в три рази, – Мінсоцполітики

На особистий відпочинок українці в середньому витрачають 140 гривень.

Опитування проводилось у І кварталі 2019 року серед 8446 сімей (без урахування жителів тимчасово окупованого Криму та Донбасу).

Призначення субсидії: у яких випадках неправий посадовець

Передісторія: 
  • Згідно з опитуванням соціологічної служби Центру Разумкова у липні, українці найважливішими особистими проблемами, які їх турбують, називають “зниження тарифів на комунальні послуги” та “підвищення зарплат, пенсій”.
  • Станом на квітень більшість опитаних українців вважали, що новообраний президент Володимир Зеленський у першу чергу має знизити тарифи на комунальні послуги.
  • Опитування Київського міжнародного інституту соціології з 25 червня по 7 липня свідчило про те, 42,8% досі чекає від президента рішення про “зниження тарифів на комунальні послуги”.
  • За даними опитування соцгрупи “Рейтинг”, 65% українців хочуть, щоб Зеленський завершив війну, а понад третина 36,6% чекає на покращення економіки країни.
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.