Гроші Соціум

Підвищення пенсій: коли і наскільки більше отримають прикарпатці, – Мінсоцполітики

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Мінсоцполітики склало інформаційний календар підвищень пенсій, які відбудуться наступного року за результатами рішень, прийнятих урядом.

Загалом підвищення пенсій у 2021 році отримають близько 10 мільйонів пенсіонерів. Відбуватись це буде у 5 етапів для різних категорій, пише Ліга Закон.

Найбільш захищеними будуть, вказують у міністерстві, пенсіонери, які мають повний страховий стаж. Так, в осіб, старших за 65 років, які мають страховий стаж 30 років (жінки) та 35 років (чоловіки), мінімальна пенсійна виплата протягом 2021 року зросте на 500 грн, і вони будуть отримувати не менше 2600 грн. Також продовжиться програма доплат для пенсіонерів старших за 80 років, що мають страховий стаж 20/25 років, та розпочнеться програма для пенсіонерів старших за 75 років з повним стажем.

У календарі відображені дати індексації пенсій та перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам. Так, працюючим пенсіонерам заплановано автоматичний перерахунок пенсії з урахуванням заробітної плати у період роботи і набутого стажу у квітні 2021 р.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.