Гроші

Огляд районів Одеси для покупки квартир

Google+PinterestLinkedInTumblr

Новобудови в Одесі найбільшою популярністю користуються у чотирьох районах, а саме у Приморському, Суворовському, Київському та Малиновському. При виборі квартири варто для початку досконально оцінити кожен із районів, оскільки у них є свої переваги та недоліки.

Приморський район

Цей район Одеси вважається найбільш престижним, оскільки новобудови розташовані неподалік центру міста і досить близько до моря. Житло у Приморському районі ідеально підійде для людей, які працюють чи учнів у центрі, оскільки не доведеться щодня витрачати час та кошти на дорогу. Ознайомитись із варіантами, виставленими на продаж, можна тут: https://ugo-zapad.ua/kvartiry-v-primorskom-rajone. У кроковій доступності тут розташовані не лише університети та офіси великих компаній, а й парки, театри, фітнес-клуби, різноманітні супермаркети.

Головним недоліком Приморського району є те, що через близькість моря та комфортне розташування квартири коштують тут приблизно наполовину дорожче, ніж в інших одеських районах. До того ж життя в центрі міста разюче відрізняється від проживання в спальних районах, оскільки ціни в супермаркетах та інших об’єктах інфраструктури тут трохи вищі.

Суворівський район

Багатоповерхівки Суворівського району стануть оптимальним варіантом для сімей з дітьми та людей, які не планують щодня відвідувати центр міста. Знайти житло можна на сайті: https://ugo-zapad.ua/kvartiry-v-suvorovskom-rajone.

Екологія, а також інфраструктура у Суворовському районі знаходяться на високому рівні. Тут розташований парк, а також пішохідна вулиця. Поблизу є лікарні, дитячі садки, школи, ринки, стадіони, фітнес-центри, що розвивають дитячі секції, а також ТЦ Рів’єра з великою кількістю різних магазинів.

Відстань до моря становить близько 4 км. До нього можна дістатися пішки або доїхати трамваєм. У кроковій доступності від новобудов розташовані зупинки транспорту. Маршрутки та трамваї ходять часто, що дозволяє швидко опинитися в потрібній частині міста.

Київський район

Цей район дуже схожий на Суворовський, оскільки тут також гарна інфраструктура та екологічна ситуація. Але є кілька суттєвих відмінностей, таких як:

  • добре продумана транспортна система у центр міста;
  • найближче розташування щодо центру Одеси (можна дістатися на авто за півгодини) на відміну від Суворовського району;
  • близькість до інших районів міста, що полегшує пересування;
  • більш висока ціна на житло в новобудовах (на 10-15% вище, ніж у тому ж Суворовському);
  • відносно близьке розташування до моря (2-3 км).

Малиновський район

Новобудови тут з’являються на місці підприємств та старих будівель. Ціни можна порівняти з вартістю квартир у Суворівському районі. Єдиним плюсом новобудов, розташованих у Малиновському районі, є близькість до центру міста, до якого можна дістатися на авто приблизно за 10 хвилин.

Висновок

Таким чином, сім’ям з дітьми та людям у віці краще придивитися до житла в Суворовському або Київському районах, де жити буде зручно та комфортно, завдяки розвиненій інфраструктурі та прийнятним цінам. Для студентів і людей, що працюють у центрі, більше підійде Приморський. Але варто бути готовим до того, що житло тут коштує дорожче, а екологія буде набагато гіршою, ніж у спальних районах. Більш прийнятною альтернативою для такої категорії громадян стане Малиновський район.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.