Гроші

Обласна влада зекономить на пільгах та житлових субсидіях 8 мільйонів

Google+PinterestLinkedInTumblr

Голова Івано-Франківської обласної адміністрації Олег Гончарук підписав розпорядження про зменшення обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот, повідомляє КУРС.

pozp

Згідно з розпорядженням, зменшення обсягу субвенцій повинна розглянути комісія обласної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій.

Райдержадміністрації та виконкоми міських рад міст обласного значення повинні внести відповідні зміни до розписів місцевих бюджетів.

Загалом обсяг субвенцій в області планують зменшити на 8,2515 мільйона гривень. Найменше “втратить” Верховинський район, де лише на 11,8 тисяч гривень скоротять обсяг субвенції на надання пільг та житлових субсидій. Найбільше втратить Тисменицький район, на якому зекономлять 1,3843 мільйона гривень

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.