Гроші

Найважливіше при виборі житла у Івано-Франківську

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
За останні роки в Івано-Франківську стався справжній житловий бум. У місті функціонують десятки будівельних компаній, споруджені сотні будинків і житлових комплексів.

Аналітичний центр Blago developer дослідив, за якими критеріями покупці обирають нерухомість та на що звертають увагу у першу чергу.

Надійний забудовник

Перш ніж обрати нерухомість, більшість інвесторів цікавиться репутацією забудовника, його діяльністю та реалізованими проектами. Хороша репутація – гарантія якості та безпеки інвестицій, впевненість у дотриманні стандартів будівництва, якості будматеріалів.

Планування квартири

Наступний крок – вибір планування. Тут усе індивідуально, і вибір залежить від бюджету, пріоритетів та смаків майбутніх власників. Творчі люди обирають вільне планування у квартирі-студії чи смарт-квартирі, сімейні пари з дітьми – класичне закрите чи європейське планування з окремими кімнатами та великою кухнею-вітальнею.

Розташування

Вибір локації має важливе практичне підґрунтя. Покупців цікавить віддаленість від центру міста, наявність шкіл і дитячих садочків, зручне транспортне сполучення. Важливими є і краєвиди з вікна, можливість спостерігати за панорамою міста та Карпатських гір. До прикладу, з вікон квартир у містечку «Соборне» та Району Manhattan можна бачити засніжені вершини Карпат і милуватися красою цілого міста.

Інфраструктура

Сучасний стиль життя змінює вимоги до житлового комплексу. Покупець хоче бачити його як самодостатню одиницю з власними торговими та розважальними закладами, супермаркетом, фітнес-клубами, СПА-центрами тощо.

Організація відпочинкового простору

Одна з важливих умов при виборі житла – облаштування двору. Власні спортивні та дитячі майданчики, алеї, сквери, двір без автомобілів стали трендом сучасних житлових комплексів.

Обираючи квартиру від Blago developer, ви отримаєте якісне та інноваційне будівництво європейського рівня в хороших локаціях, з найсучаснішим плануванням, унікальним архітектурним та дизайнерським рішенням, а також на вигідних умовах розтермінування та доступною ціною.

Купити квартиру в Івано-Франківську на вигідних умовах можна у ЖК Паркова Алея, Comfort Park, містечко «Соборне», Район Manhattan, комплексі елітних апартаментів Parus від будівельної компанії Blago developer.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.