Гроші

На закупівлю сортувальної лінії для прикарпатської ОТГ вже витратили 6 мільйонів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У четвер,1 березня, відбулося засідання колегії екологічної інспекції.

За словами першої заступниці голови ОДА Марії Савки, на екологію торік витратили більше 200 мільйонів гривень з різних джерел.

“Серйозною проблемою є забруднення навколишнього середовища різними підприємствами, особливо Бурштинською ТЕС. Її постійно удосконалюють, нещодавно встановили новий екологічний фільтр на десятий енергоблок, але цього, звісно ж, не достатньо”, – каже Савка.

Начальник Державної екологічної інспекції Ігор Стефурак прозвітував на колегії про виконану роботу та плани на майбутній сміттєпереробний завод. Марія Савка сказала, що, ймовірно, військовий лісокомбінат віддадуть громаді, щоб його переробили під завод.

Наразі на закупівлю сортувальної лінії витратили 6 мільйонів гривень.

“У кожному ОТГ є посада еколога, але людей на цій посаді ще немає, а вони ж тепер самі відповідають за своє сміття”,- каже Стефурак.

Як розказав Богдан Чукор, заступник начальника Державної екологічної інспекції, цього року особливу увагу приділять незареєстрованим готелям у Карпатах. Вони використовують багато води, забруднюють навколишнє середовище у тій мірі, що й інші готелі, але не платять податків.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.