Гроші

На ремонт доріг на Верховинщині вже витратили 300 млн гривень

Google+PinterestLinkedInTumblr
На Прикарпатті тривають роботи в рамках національного проекту «Велике будівництво».

У Верховинському районі на завершенні два об’єкти: проводяться капітальний ремонт автодороги Р-62 Криворівня – Чернівці на км 0+000 – 13+000 та поточний середній ремонт автодороги Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський, пише «Репортер» з посиланням на пресслужбу ОДА.

Тут влаштовують верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону на одних ділянках та вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону та ЩМА – на інших.

У Службі автомобільних доріг в Івано-Франківській області повідомили, що з 2015 по 2020 роки на капітальний та поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення, що проходять територією Верховинського району, спрямовано понад 300 млн грн.

Читайте також: За 5 млн грн в Олешанській ОТГ відремонтують ділянку дороги Озеряни – Делева

Крім того, з ініціативи цієї служби, допомоги народних депутатів України, обласної державної адміністрації на Прикарпатті успішно реалізується державна програма «Розвиток дорожнього господарства української частини Карпатського єврорегіону».

Ділянка автомобільної дороги Р-24 Татарів-Кам’янець-Подільський у Верховині, км 40+000 – 44+500, – завершальна на цій дорозі. Найближчим часом у районі буде ремонт усіх доріг державного значення. Тож цей район стане першим в області, де коштом Державного бюджету стовідсотково відремонтовані дороги державного значення.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.