Гроші

На Прикарпатті у червні подешевшало сало, але подорожчав алкоголь

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
За даними головного управління статистики в Івано-Франківській області, у червні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 1,1%.

Найбільше подешевшали яйця та овочі  на 30,2% та 13,9% відповідно. Також подешевшали: маргарин, свинина, сало, сметана, молоко та рис.

Водночас на 4,7% та 4,2% подорожчали цукор і фрукти, на 1,5–0,7% – продукти переробки зернових, риба та продукти з риби, кисломолочна продукція, м’ясо птиці, хліб, соняшникова олія, масло, безалкогольні напої, макаронні вироби.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 1,5%, зокрема на тютюнові вироби – на 2,0%, алкогольні напої – на 0,9%.

Зниження цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 2,3% відбулося за рахунок зниження цін на природний та скраплений газ на 6,4% і 4,2%. Разом з тим підвищили тарифи на утримання будинків та прибудинкових територій на 1,4%.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 0,9% спричинено подорожчанням проїзду у залізничному пасажирському транспорті на 15,8%. Разом з тим  на 0,3% подешевшали паливо та мастила.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.