Гроші

На Прикарпатті оштрафували підприємство на понад 250 тис грн за забруднення довкілля

Google+PinterestLinkedInTumblr

Західний апеляційний господарський суд залишив в силі рішення Господарського суду Івано-Франківської області за позовом екологічної інспекції про стягнення з ТОВ «АЛ-ПРУТ» 259 234 грн.

Кошти з підприємства стягненні за шкоду, завдану довкіллю та державі внаслідок забруднення та самовільного захоплення земельної ділянки. Про це повідомляє Державна екологічна інспекція Карпатського округу, пише Репортер.

Нагадаємо, за результатами позапланової перевірки в жовтні 2021 року підприємству, що займається виготовленням соків, нараховано шкоду за порушення вимог природоохоронного законодавства у сфері охорони та використання земель на загальну суму 259 234,85 грн, в тому числі: 134 643,3 грн – за самовільне зайняття земельної ділянки та 124 591,51 грн – за засмічення цієї ділянки відходами виробництва.

Оскільки ТОВ «АЛ-ПРУТ» відмовилось сплачувати шкоду в добровільному порядку, тривали судові розгляди, і зрештою судом другої інстанції прийнято рішення про примусове стягнення зазначеної суми. Рішення вступило в силу з моменту проголошення.

Кошти, які будуть сплачені за завдану довкіллю шкоду, надходять в державний та місцеві фонди охорони навколишнього природного середовища, звідки спрямовуються на виконання природоохоронних заходів.

За даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ  “АЛ-ПРУТ” зареєстроване та працює у селі Підгайчики Коломийського району. Займається підприємство виробництвом фруктових і овочевих соків.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.