Гроші

На Прикарпатті інспектори Держгеокадастру знайшли порушень на 150 тис грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Інспектори Держгеокадастру Івано-Франківщини цьогоріч нарахували понад 150 тис грн шкоди за порушення земельного законодавства

На сьогодні порушники сплатили у добровільному порядку 42,63 тис гривень.

Упродовж І кварталу 2019 року державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області здійснили 181 перевірку з питань дотримання вимог земельного законодавства на загальній площі 9,84 тис гектара.

Під час проведення перевірок фахівці виявили 106 порушень на загальній площі 382,13 га та нарахували шкоду, заподіяну внаслідок порушень вимог земельного законодавства, на загальну суму 151,19 тис грн. На сьогодні порушники сплатили у добровільному порядку 42,63 тис. гривень.

За результатами інспектування земель державної власності сільськогосподарського призначення державними інспекторами Івано-Франківщини було складено 71 протокол про адміністративні правопорушення, вручено 70 приписів на усунення порушень, винесено 69 постанов про накладання адміністративних стягнень у вигляді штрафів. До Державної виконавчої служби передано 4 постанови.

Також за цей період фахівці Управління з контролю за використанням та охороною земель Держгеокадастру Івано-Франківщини направили до органів державної влади й органів місцевого самоврядування 5 клопотань про приведення у відповідність до законодавства вже ухвалених розпоряджень і рішень про передачу земельних ділянок в оренду, власність і користування.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.