Гроші

На новій тролейбусній лінії в Івано-Франківську встановлять 400 світильників

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Комунальне підприємство «Електроавтотранс» продовжує будівництво нової тролейбусної лінії в Івано-Франківську. Вона має з’єднати Пасічну й БАМ. Проєкт розпочали втілювати на початку 2021 року, а до Дня міста 2022 планують запустити перший тролейбус.

Загалом на все запланували 17 місяців, але вже виконані майже 80% робіт, пише Репортер з посиланням на Facebook-сторінку КП «Електроавтотранс».

Проєкт фінансується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і коштує 3 млн євро. Довжина тролейбусної лінії – 3,55 км, проходить вулицями Мазепи – Південний бульвар – Північний бульвар. Це комплексний проект, в нього входить і освітлення, і нова схема організації дорожнього руху, і зупинки.

Більша частина робіт – це виготовлення тягової підстанції, яка розташована на вул. Гурика. Наразі ця робота вже зроблена, зараз проводять її налаштування.

Також завершили прокладання високовольтної кабельної лінії. І доробляють роботи з встановлення кабеля вуличного освітлення. Практично всі опори вже є, залишилось встановити 22 металеві опори, вони почнуть встановлюватись 24 січня, на перехресті вулиць Галицька і Північний бульвар.

А ще – ведуться роботи на кільці вулиці Мазепи, там встановлюються опори і завершується вуличне освітлення. Нові світильники мають функцію демірування, тобто будуть налаштовані вмикатись, тоді коли це потрібно. Вони будуть розміщені по усій довжині тролейбусної лінії – Мазепи, Гурика, Південний та Північний бульвар. Загалом таких світильників має бути приблизно 400 штук.

До речі, завод-виробник дає на них велику гарантію – п’ять років після введення в експлуатацію.

На початку березня підприємство планує приступити до натягування контактної мережі.

Прикарпаття готує забаву. Які зимові розваги є для туристів і скільки це коштує (ФОТО)

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.