Гроші

На Франківщині уже троє мільйонерів задекларували свої доходи

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

З початку цього року троє жителів Івано-Франківської області уже задекларували свої доходи за 2014 рік на загальну суму майже 4 млн грн, передає УНН з посиланням на прес-службу облуправління ДФС.

grnn

У тому числі двоє мільйонерів задекларували доходи від спадщини, один – від надання майна в лізинг (оренду). До бюджету вони сплатять близько 230 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб (ПДФО).

Загалом, уже понад 1,5 тис. жителів області подали декларації про доходи, отримані минулоріч, із них 340 – претендують на отримання податкової знижки. За підрахунками податківців, до бюджету надійде майже 3 млн. грн. ПДФО, а до повернення підлягає понад 400 тис. грн.

Найчастіше громадяни декларували доходи у вигляді спадщини, від здачі в найм нерухомого майна, продажу об’єктів майна та іноземні доходи.

Нагадаємо, з 1 січня 2015 року стартувала кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2014 році. Граничний термін для платників, які зобов’язані подавати таку декларацію, – 30 квітня 2015 року, які хочуть отримати податкову знижку – 31 грудня 2015 року.

За 2013 рік на Прикарпатті 24 мільйонери задекларували свої доходи.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.