Гроші

На Франківщині арештували майно росіян на понад 150 млн грн

Google+PinterestLinkedInTumblr

На Івано-Франківщині за клопотанням прокурорів арештовано активи підприємств росіян на понад 150 млн грн і 20 об’єктів майна.

За клопотанням прокурорів Івано-Франківської обласної прокуратури судом накладено арешт на корпоративні права громадян росії на понад 151 млн грн та 20 об’єктів рухомого і нерухомого майна, бенефіціарами яких є резиденти країни-агресора. Вирішується питання про передачу арештованого майна до управління АРМА, пише Репортер з посиланням на пресслужбу обласної прокуратури.

арешт. майно, росія, прокуратура, АРМА

Прокурори обласної прокуратури здійснюють процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях за фактами ухилення від сплати податків (ч.2 ст. 212 КК України). У межах розслідування досліджується діяльність на Прикарпатті суб’єктів господарювання, кінцевими власниками яких є резиденти РФ.

За даними слідства,  ряд приватних підприємств у сфері  будівництва та сільського господарства, здійснюючи господарську діяльність, ухилилися від сплати податків. Наразі тривають заходи щодо встановлення інших активів, об’єктів нерухомості, корпоративних прав та майна, що належить безпосередньо або через афілійованих осіб росії та її резидентам.

Досудове розслідування проводять слідчі ГУНП в Івано-Франківській області, ТУ ДБР, розташованого в м. Львові, оперативний супровід — співробітники УСР в Івано-Франківській області.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.