Гроші

МВС купить у Коломойського бронежилетів і касок на 55 мільйонів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Міністерство внутрішніх справ акцептувало пропозиції ТОВ “ВКФ “Авіас” на постачання бронежилетів та касок на загальну суму 55,32 мільйона гривень.
бронежилети
Про це повідомляє “Вісник державних закупівель”, пишуть “Наші гроші“.

Як зазначається, замовляють 2 000 бронежилетів 5 класу захисту. Загалом партія обійдеться в 36,77 млн гривень, акцептована ціна одного жилету склала 18 387 гривень.

Окрім того за 18,55 мільйона гривень замовлено 6 тисяч шоломів для захисту від куль по 3 090 грн./шт.

Виробник та комплектація невідомі, оскільки тендер проводять за процедурою “у одного учасника”, відтак технічне завдання на “ВДЗ” відсутнє. Отримати бронежилети й каски міністерство має до 1 вересня.

Обмундирування замовляють з метою забезпечити вказаними засобами захисту особовий склад органів та підрозділів МВС, залучений для виконання завдань з охорони громадського порядку, боротьби зі злочинністю, підтримання безпеки дорожнього руху та інших заходів в рамках проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

Обидві закупівлі здійснюють з огляду на нагальну потребу й відсутність часу на проведення відкритих торгів, які можуть зайняти півтора-два місяці.

Нагадаємо, ТОВ “ВКФ “Авіас” входить у група очільника Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського і займається продажем палива. Фірма є одним з найбільших постачальників бензину й дизелю державним структурам, загалом за перші 6 місяців поточного року вона виграла тендерів на 450,99 млн грн.

Разом з тим 2 липня “Авіас” отримав дозвіл Кабміну на імпорт військових касок і бронежилетів.

Як повідомлялось, прикордонники купили бронежилетів на 11 млн. В обґрунтуванні закупівлі у одного учасника початково була вказана ціна 2 599,2 гривень за один бронежилет.

Нагадаємо, Міністерство оборони наприкінці травня уклало угоди з цим же “Темп-3000″ на закупівлю бронежилетів”Корсар-4”.

Закупівельна ціна для Міноборони склала 4 140 грн/шт.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні