Гроші

Міст у селі Пійло почнуть ремонтувати у жовтні

Google+PinterestLinkedInTumblr
У четвер, 22 серпня,  голова облдержадміністрації Денис Шмигаль із робочою поїздкою побував у Калуському районі.

У селі Пійло керівник області провів виїзну нараду щодо проведення ремонтних робіт на мості через річку Чечва, який перебуває на балансі Пійлівської сільської ради.

Міст було зруйновано під час повені у липні 2008 року. Протягом 2008-2012 років його відновили, проте через недостатність фінансування у повному обсязі не було виконано весь перелік робіт, які передбачалися проектно-кошторисною документацією. У результаті паводків останніх років підмито опори моста, просіли залізобетонні плити.

Повені, яка трапилася 20-21 травня цього року, переправа не витримала.

На ремонт мосту буде виділено понад 24 мільйонів гривень. Після виготовлення кошторисної документації очікується на початок проведення ремонтних робіт. За словами Дениса Шмигаля, відновлення мосту повинно розпочатися у жовтні місяці.

Нагадаємо, що 21 серпня Кабінет Міністрів України за пропозицією Мінекономрозвитку виділив 120 млн грн на проведення аварійно-відновних робіт із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у Івано-Франківській та Закарпатській областях.

Гроші облдержадміністраціям надійдуть із резервного фонду Держбюджету. Їх спрямують на відновлення  житлових будинків, низки ділянок автомобільних доріг державного, обласного та місцевого значення, берегоукріплень, дорожнього покриття та інших об’єктів інфраструктури.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.