Гроші

Місцеві бюджети на Прикарпатті отримали 4,3 мільярда гривень податків

Google+PinterestLinkedInTumblr
За дев’ять місяців поточного року до місцевих громад Івано-Франківщини надійшло 4,3 мільярда гривень податків та зборів, що на 732,4 мільйони гривень більше ніж минулого року.

Найбільшу питому вагу в місцевих бюджетах Івано-Франківщини становить податок на доходи фізичних осіб, надходження якого склали 2,7 мільярда гривень і це на 492 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року, пише Головне управління ДФС ІФ.

Податкова Франківська
Фото ілюстративне

“Також серед основних податків, які наповнюють місцеві бюджети є: єдиний податок, поступлення якого склали 517,2 млн грн, що на 95,1 млн грн перевищує минулорічний показник, плата за землю – 476 млн грн, що на 87,7 млн грн більше, ніж торік, екологічний податок – 191,6 млн грн (+8,6 млн грн), акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів – 126 млн грн (+4,2 млн грн)”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, місцеві бюджети отримали 93,7 млн грн рентної плати за користування надрами, 85,2 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, 42,4 млн грн податку на прибуток та 20,9 млн грн – за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.