Гроші

Місцеві бюджети Івано-Франківщини отримали 80 млн грн плати за землю

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
До бюджетів Івано-Франківщини надійшло майже 80 мільйонів гривень плати за землю.
Як повідомили в головному управлінні ДФС  області, з початку року від власників землі та землекористувачів до місцевих бюджетів Прикарпаття надійшло 78,7 млн грн. плати за землю. Це на 8,1 млн грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року, повідомляє прес-служба ІФ ОДА.

Зокрема, від власників землі та землекористувачів – юридичних осіб до місцевих громад надійшло 70,7 млн грн. Фізичні особи перерахували до казни  8 млн грн.

Власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня права власності або права користування ділянкою. Суб’єкти господарювання самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня. І не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями.

До теми: Громади чекають на землі. ОТГ Прикарпаття отримають у комунальну власність понад 11 тис га

Подання такої декларації звільняє від обов’язку подання щомісячних декларацій. За нововідведені земельні ділянки або за новоукладеними договорами оренди землі платники земельного податку подають податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.
Фізособам нарахування сум податку проводиться за місцем знаходження земельної ділянки. Податкове повідомлення-рішення про сплату податку надсилають платникові за місцем його реєстрації до 1 липня поточного року .
До теми: Громада дотиснула. У Драгомирчанах сесія сільради відмінила своє рішення щодо розподілу землі
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.