Гроші

Металообробка як бізнес: що потрібно знати

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Життя в сучасному світі неможливе без металу. Скрізь потрібні гайки, шурупи, дрібні різні деталі. Задовольнити попит пересічного населення і дрібних підприємців можна відкривши власний цех по металообробці.

Основи бізнесу

Щоб збільшити шанси справи на успіх, підприємець початківець для початку має виявити всі її особливості. Якщо власного досвіду в цьому напрямку немає, слід проаналізувати, як влаштований бізнес конкурентів, а також вивчити способи металообробки. Їх існує два: механічний і хімічний. Більша частина ринку надає послуги механічної обробки. Відкриття цеху, де буде застосовуватися хімічний спосіб, тягне за собою ланцюжок труднощів. Окрім стандартних організаційних моментів майбутньому власнику доведеться організувати очищення вентиляційних каналів й організувати утилізацію відходів.

OhNABntJujJzraO7xLY5yEWAiQVZZjQNDyJGQArPjq8JcMJF7S1EZZw4Npq_xvu-EgNzaS4QWiMH5W7ZLuQ2rCPIfNbKTWb1ivt8EJ8aMdH8fiIhdD2epHTNAaKmz8bELPiJuWss

Механічний метод передбачає кування, штамповку, обробку металу на спеціальних станках. В залежності від конкуренції й власних фінансових ресурсів можна вибрати один або відразу декілька напрямків для подальшої діяльності. Великий вибір обладнання для металообробки від відомих брендів реалізується в інтернет-магазині Абпланалп Україна.

Етапи створення

Перше чим потрібно зайнятися – створити бізнес-план. Спланувати етапи, розрахувати витрати на старті та розмір вкладень, які треба буде регулярно здійснювати. В завершення отримані цифри порівнюються з прогнозованим прибутком. На показники рентабельності підприємства впливає багато чинників, тому у всіх вони будуть різними.

Приміщення

Потрібно придбати або взяти в оренду приміщення площею більше 30 кв.м. Оптимальний розмір для невеликого підприємства 65 кв.м. майбутній цех має відповідати пожежним і санітарним вимогам. Добре було б обладнати офісне й складське приміщення. Звісно, на першому етапі можна обмежитися виключно цехом, але для більшої зручності потрібне місце для укладання договорів і зберігання устаткування. До цеху має бути підведена електрична мережа, вода та центральне опалення. Якщо хоч один із вищеперерахованих факторів відсутній про його організацію треба буде думати самостійно, що додає клопотів і потребує додаткових капіталовкладень.

Обладнання

Кількість і функціональність обладнання напряму залежить від обраної галузі діяльності й величини цеху. Оскільки спочатку кількість клієнтів буде невеликою в першу чергу варто витратитися на придбання базових для обробки металу станків. Зменшити розмір інвестицій, можна купивши обладнання, яке вже було у використанні, але має добрий технічний стан. Одночасно з розвитком справи потрібно буде суттєво поповнити арсенал більш вузькопрофільними інструментами й верстатами. Великий асортимент обладнання по доступним цінам можна знайти тут abplanalp.ua/ru/stanki.

J4qdsjLC0XsonNiL7qIeWjRxbpSA4LLEIWU_c1M1T6KbQUUuSSqHdGikiyAT0RWMxzylKVpCHe9bfzLuCYPD2NMcJWc-1WwuROOkP5ty62bxkwWe4qZ1A8Gbu_l8zIpqzJJ8Ur8C

Пошук персоналу

З кожним роком популярність технічних професій зменшується. Знайти людину, яка б добре розумілася в металообробці й при цьому не мала шкідливих звичок, часто буває складно. Збільшити шанси на успіх можна сфокусувавшись на претендентах молодого віку, які вже встигли пропрацювати за фахом принаймні 3 роки. Щоб не мати в майбутньому з робітником проблем, перевірте чи не звільняли його багато разів. Часті зміни робочого місця – недобрий знак для роботодавця.

Металообробка – перспективний напрямок, який передбачає виготовлення дрібних деталей для приватних осіб і підприємців. Не зазнати краху на старті допоможе чітке планування. Власник має потурбуватися про приміщення, обладнання, персонал. Головне – надавати послуги високої якості. Якщо все правильно, бізнес обіцяє бути високо рентабельним.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні