Гроші

Майже 400 роботодавців Франківщини отримали компенсацію за працевлаштування ВПО

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківський обласний центр зайнятості продовжує розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування ВПО.

Наразі вже 396 роботодавців Івано-Франківщини отримали позитивне рішення щодо компенсації за працевлаштування 663 внутрішньо переміщених осіб. З них 96 роботодавців подали заявку цього року, повідомляють в обласному центрі зайнятості.

Роботодавці, які працевлаштовують ВПО, можуть отримати компенсацію витрат на оплату праці таких працівників протягом двох місяців. Сума – 6700 гривень щомісячно за кожну працевлаштованого переселенця, за якого сплачується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Читайте: Робота є? Кого зараз шукають роботодавці у Франківську та області

Правила діють на період воєнного часу та протягом 30 календарних днів після його скасування або припинення.

Для отримання такої компенсації витрат роботодавець повинен не раніше, ніж через п’ять календарних днів після працевлаштування внутрішньо переміщеної особи, подати до служби зайнятості заяву про компенсацію витрат:

  • в електронній формі – через Єдиний державний вебпортал електронних послуг Дія;
  • в паперовій формі – особисто під час відвідування служби зайнятості або надіслати на адресу електронної пошти центру зайнятості за місцем реєстрації роботодавця.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.