Гроші Кримінал

Лісгосп на Косівщині незаконно нарубав лісу на 230 тис грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Державна екологічна інспекція Карпатського округу нарахувала 230 432 грн збитків за результатами позапланової перевірки, проведеної на території Косівського РП «Райагроліс».
Про це йдеться на Facebook сторінці держекоінспекції Карпатського округу, інформує Репортер.
“Такий розмір шкоди, нанесеної довкіллю внаслідок виявлених незаконних рубок дерев хвойних та листяних порід загальною кубомасою 55,98 м3, в тому числі 37,18 м3– на території природно-заповідного фонду, – йдеться в повідомленні. – Розрахунок розміру шкоди, заподіяної довкіллю, проведено відповідно до такс, затверджених Постановою КМУ від 23.07.2008 № 665 та Постановою КМУ від 24.07.2013 № 541”.
Враховуючи, що порушення, виявлені під час перевірки, містять ознаки кримінального правопорушення, матеріали направлили до Управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області, Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України та Косівського ВП ГУНП в Івано-Франківській області.
“Перевірка проводилась спільно з працівниками Управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України на підставі розгляду звернення громадянина Лежаковського А.Г. та погодження Держекоінспекції”, – додають в екоінспекції.
Державна екологічна інспекція Карпатського округу висловлює вдячність небайдужим громадянам, завдяки пильності яких виявляються та припиняються порушення вимог природоохоронного законодавства.
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.