Державна екологічна інспекція Карпатського округу нарахувала 230 432 грн збитків за результатами позапланової перевірки, проведеної на території Косівського РП «Райагроліс».
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2020/11/ivfivfiv-533x400.jpg)
“Такий розмір шкоди, нанесеної довкіллю внаслідок виявлених незаконних рубок дерев хвойних та листяних порід загальною кубомасою 55,98 м3, в тому числі 37,18 м3– на території природно-заповідного фонду, – йдеться в повідомленні. – Розрахунок розміру шкоди, заподіяної довкіллю, проведено відповідно до такс, затверджених Постановою КМУ від 23.07.2008 № 665 та Постановою КМУ від 24.07.2013 № 541”.
Враховуючи, що порушення, виявлені під час перевірки, містять ознаки кримінального правопорушення, матеріали направлили до Управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області, Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України та Косівського ВП ГУНП в Івано-Франківській області.
“Перевірка проводилась спільно з працівниками Управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України на підставі розгляду звернення громадянина Лежаковського А.Г. та погодження Держекоінспекції”, – додають в екоінспекції.
Державна екологічна інспекція Карпатського округу висловлює вдячність небайдужим громадянам, завдяки пильності яких виявляються та припиняються порушення вимог природоохоронного законодавства.
Comments are closed.