Гроші

Компанія SOCAR в Україні: інвестування в промисловість і громадські проекти

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Компанія SOCAR Energy Ukraine – це не лише мережа АЗК в 11 областях України, де можна заправитися якісним пальним преміум-класу. SOCAR також проводить благодійні акції, щоб допомагати тим, хто цього потребує.

Так, починаючи з січня 2020 року було організовано збір коштів для придбання реанімаційного обладнання до дитячого відділення лікарні ОХМАТДИТ. Акція отримала назву «Життя на долоні». Стати її учасником дуже просто – треба лише зробити у неділю будь-яку покупку в Buta Market та Buta Café, які знаходяться на всіх автозаправних комплексах SOCAR в Україні. З кожної покупки компанія перерахувала 50 копійок для збору коштів на медичне обладнання. Наразі прилади придбано і передано до лікарні.

До речі, кафе при АЗК SOCAR годують гостей смачними стравами азербайджанської та світової кухні. Докладніше про меню та інші пропозиції можна почитати на офіційному веб-сайті за адресою https://socar.ua/.

Для довідки: компанія SOCAR працює в Україні з 2008 року. Автозаправні комплекси облаштовані сучасним обладнанням, для всіх клієнтів цілодобово працюють магазини. Для підвищення рівня обслуговування надаються особливі послуги. Комплекси легко знайти за допомогою мапи.

Компанія SOCAR не просто постачає високоякісний бензин і дизпаливо за доступною ціною, але й впливає на економічний розвиток країни. Громадянам пропонується стабільна робота із гідною оплатою праці та соціальними гарантіями. Дотримуються принципи людяності, чесності, турботи про працівників.

Державна нафтова компанія Азербайджанської Республіки за роки існування в Україні інвестувала понад 5 млн доларів у розвиток культури України та соціальні проекти. SOCAR здійснює дитячі мрії, підтримує притулки, інтернати, займається благоустроєм населених пунктів та реконструкцією місць громадського відпочинку.

На правах реклами

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.