Гроші

Калуш і Калуський район отримають майже 2,1 млн грн на ліквідацію наслідків стихії

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На офіційному сайті Івано-Франківської обласної державної адміністрації оприлюднено розпорядження від 12 червня про перерозподіл бюджетних призначень.

Зміни полягають у тому, що з резервного фонду обласного бюджету знімають 4 млн 280 тис грн і ці кошти спрямовують на субвенції місцевим бюджетам на ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій, які відбулися в травні-червні поточного року, інформують “Вікна”.

На поточні видатки по загальному фонду бюджету розподілили майже 1,6 млн гривень. Кошти отримають чотири райони: Калуський, Городенківський, Снятинський та Тисменецький, місто Болехів, а також чотири об’єднані територіальні громади. Найбільше з-поміж районів виділили Калуському — 400 тис. гривень, а з-поміж об’єднаних громад — Новицькій ОТГ — 300 тис. гривень.

Решту — понад 2,7 млн гривень — розподілили між місцевими бюджетами на капітальні видатки. Зокрема, місту Калуш виділили 284 тис. гривень. А найбільше коштів — 1,1 млн гривень —передбачили для бюджету Войнилівської ОТГ.

Таким чином, із 4 млн 280 тис. гривень, спрямованих на ліквідацію негоди, Калуш і Калуський район сумарно отримають майже 2,1 млн гривень.

Розпорядження обласної держадміністрації про розподіл коштів ще має розглянути і погодити постійна комісія обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків.

Нагадаємо, за наслідками надзвичайної ситуації 20-21 травня міська влада Калуша подала в область запит на фінансування для відновлення пошкоджених об’єктів інфраструктури. Загалом місто подало 16 об’єктів, на відновлення яких потрібно понад 53,5 млн гривень. А окрім того, міська влада подала запит про виділення коштів з обласного бюджету на закупівлю технологічного обладнання: трьох насосів для заміни на каналізаційних насосних станціях на 307 тис. гривень.

Раніше йшлося, що на ліквідацію наслідків повені і смерчу з міського бюджету Калуша виділили 199 тис. гривень.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.