Гроші

Інвестор завершить розпочате – збудує на Тлумаччині вітрову електростанцію

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Мова йде про проект, який Тлумацька міська рада та німецька компанія FEFA запланували втілити у життя ще кілька років тому.

Діяльність згаданої компанії пов’язана із вітровою енергетикою, тож саме вітрові установки інвестор планував встановити у селі Прибилові, йдеться на сайті Тлумацької громади, пише Репортер.

У середу, 24 листопада, німецька делегація на чолі із засновником FEFA Томасом Шварцльозе побувала у Тлумачі та розглянула пріоритетні питання, вирішення яких пришвидшить встановлення вітрової електростанції у Прибилові. Німецька та українська сторони обговорили розроблення кадастрової карти із земельними ділянками, де попередньо мають бути розміщені вітровимірююча щогла та вітрові турбіни, їх кількість і межі, які охоплюватимуть систему установок, умови розташування та встановлення, а також інші юридичні аспекти впровадження проєкту.

За словами міського голови Ігоря Петрука, задум із встановлення близько десятка вітрових турбін мав уже бути втілений у життя. Завадила коронавірусна пандемія.

«Однак, – продовжив Ігор Андрійович, – зробимо все можливе, аби електростанція таки запрацювала у Прибилові, а оператор вітрових установок зареєструвався у громаді та сплачував податки до місцевого бюджету».

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні