Гроші

Гуртожиток №2 Прикарпатського університету відремонтують за 8 мільйонів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Більшість студентських гуртожитків Прикарпатського національного університету було збудовано ще у минулому столітті, тож нині вони потребують ремонту.

Загалом в університетських гуртожитках мешкає 1830 осіб.

Зараз на балансі університету є: гуртожиток №1 по вул. Дорошенка,22а (будівля 1991р.), гуртожиток №2 по вул. Коновальця, 141 (будівля 1960 р., тимчасово не експлуатується), гуртожиток №4 по вул. Шевченка, 49а (будівля 1971 р.) та гуртожиток №5 по вул. Сухомлинського,2 (будівля 1976 р.), повідомили в прес-службі університету.

Загалом в університетських гуртожитках мешкає 1830 осіб . Ще 195 місць університет орендує у гуртожитку №3 по вул. Дорошенка,18 а, який знаходиться на балансі Івано-Франківського Коледжу фізичного виховання.

За кошти спеціального фонду університету вже проведено капітальний ремонт із заміною вікон у гуртожитку №5. Відповідно, в 12-ти житлових блоках та на загальній сходовій, встановлено 39 металопластикових вікон на суму 321 011 грн. Окрім цього, зроблені поточні ремонти систем водопостачання в гуртожитку №4 та сантехнічних мереж у гуртожитку №3 на загальну суму 35 275 грн.

За словами проректора університету з науково-педагогічної роботи та соціально-економічного розвитку Ярослава Шинкарука, у 2018 році університетом також заплановано здійснити ряд ремонтних робіт у гуртожитку №5.  Зокрема, йдеться про ремонт даху будівлі гуртожитку та ремонт кімнатних блоків на орієнтовну суму близько 400 тисяч грн.

Також, у поточному році, за дорученням ректора університету Ігоря Цепенди заплановано проведення реконструкції будівлі та приміщень гуртожитку №2. Будівля була здана в експлуатацію ще в 1960 році. З того часу тут не проводився капітальний ремонт.

З жовтня місяця 2017 року наказом по університету тимчасово призупинено експлуатацію гуртожитку №2. Наразі замовлено проектно-кошторисну документацію на проведення робіт з реконструкції загальною вартістю близько 8 млн грн.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.