Гроші

Готуймося до грипу — збираємо гроші

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Незважаючи на те, що нині ситуація із захворюваннями на ГРВІ є стабільною, епідеміологи традиційно очікують спалах грипу. Правда, вони так і не можуть сказати впевнено – буде це сезонний грип чи до нього доєднається вірус Н1N1.

Саме про це говорив на оперативній нараді Володимир Вовчук, заступник головного лікаря центральної міської клінічної лікарні. Він повідомив, що наразі кількість захворювань є приблизно на третину меншою порівняно з таким же періодом минулого року.

Втім, повідомив лікар, на початок тижня у школах відсутні понад 1,5 тис. учнів. Хоча захворіли тільки 664. «Тут є інші причини, які не пов’язані із гострими респіраторними захворюваннями, – прокоментував ситуацію Вовчук. – Хоча, може, є й незначна цифра дітей, батьки яких не звертаються до лікарів».

Після цієї фрази чиновники вирішили поговорити про те, куди ж поділися діти, якщо вони не хворі? В результаті міський голова Віктор Анушкевичус наказав начальнику управління освіти Михайлові Вересу розібратись і доповісти.

«Я цю цифру назвав не для дискусії, – заступився за Вереса Вовчук. – Якщо вони не прийшли в школу з інших причин, то слава Богу. Ми боїмося, що вони хворі і не прийшли в поліклініку. Ви не поставили питання: чи ми готові до грипу? Отже, на жаль, наша готовність не є кращою за минулий рік. Крім двох моментів: ми маємо досвід і знаємо біду в обличчя. І друге, що позитивно, це те, що під час тої епідемії ми отримали дихальну апаратуру, яка працювала у реанімації. По всьому іншому ми не готові».

Все інше – це резерв коштів, якого як не було, так і нема. А минулого року резервного фонду МВК у розмірі 100 тис. грн., каже Вовчук, вистачило аж на 2,5 дні.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.