Гроші

Газпром програв суд Антимонопольному комітету і виплатить 171 мільярд гривень штрафу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Київський апеляційний господарський суд відмовив у задоволенні скарги «Газпрому» на штраф Антимонопольного комітету України.

Апеляційний суд залишив рішення суду першої інстанції без змін і зобов’язав російського монополіста «Газпром» виплатити штраф АМКУ. Відповідне рішення було ухвалене судом 13 березня, інформує прес-служба суду.

Фото ілюстративне

Торік суд зобов’язав «Газпром» виплатити до державного бюджету України понад 171 млрд грн штрафних санкцій за порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Однак, монополіст подав апеляцію на це рішення – пише ракурс.

Минулого року повідомлялося, що Антимонопольний комітет і виконавча служба Мін’юсту клопотали про стягнення штрафу з усього майна підприємства.

Раніше Верховний суд України не прийняв до провадження заяву російського «Газпрому» про розгляд скарги на стягнення штрафу в розмірі 6,7 млрд дол.

Нагадаємо, російська компанія «Газпром» звернулася до Верховного суду України з проханням переглянути рішення Вищого господарського суду щодо штрафу.

«Газпром» просив служителів Феміди переглянути рішення Вищого господарського суду, яким той відхилив касаційну скаргу компанії на рішення про стягнення з неї штрафу та пені, накладених Антимонопольним комітетом, в загальному обсязі 172 млрд грн. В ухвалі вказується, що «Газпром» зловживав монопольним становищем на ринку транзиту природного газу через Україну.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.